Informacje
 • Na horyzoncie widać koniec burz

  21-05-2019 18:21 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Jakie są prognozy na kolejne dni? Foto: Shuttterstock/Ventusky.com | Video: TVN24

  Burze towarzyszyć będą nam jeszcze przez dwa dni. Na horyzoncie widać już uspokojenie aury. Wyładowania atmosferyczne ustaną, choć nadal możliwe są lokalne opady deszczu.

  W środę zachmurzenie będzie zmienne. Możliwe są niewielkie opady oraz burze z deszczem do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy i porywy wiatru rzędu 60-80 kilometrów na godzinę. Temperatura wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku do 22 st. C na Podlasiu. Powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr ze zmiennych kierunków.

  Czwartek z burzami

  W czwartek na zachodzie będzie można liczyć na słońce. W pozostałych regionach spodziewamy się niewielkich opadów deszczu i burz. Miejscami podczas nich może spaść 10-20 l/mkw., powieje też silniejszy wiatr, który rozpędzi się do 60-80 km/h. Na termometrach zobaczymy od 17 st. C na Lubelszczyźnie do 23 st. C na Suwalszczyźnie. Z północnego zachodu powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr.

  Odpoczniemy od burz

  W piątek na Podkarpaciu przelotnie popada deszcz. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Termometry pokażą od 18 st. C na Podkarpaciu do 22 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Sobota przyniesie zmienne zachmurzenie i niewielkie opady deszczu. Temperatura osiągnie maksymalnie od 18 st. C na Dolnym Śląsku do 21 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu.

  Maksymalnie 20 stopni

  Niedziela nie przyniesie zmiany w pogodzie. Utrzymywać się będzie zmienne zachmurzenie. Miejscami przelotnie popada deszcz. Termometry wskażą maksymalnie od 16 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 20 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...