Informacje

 • Na ochłodzenie poczekamy do następnego roku

  25-12-2011 16:40

  Długoterminowa prognoza pogody TVN Meteo

  Na ochłodzenie poczekamy do następnego roku

  W Trzech Króli może być mroźne

  TVN Meteo, sxc.hu

  Do końca 2011 roku mrozu nie będzie. W Sylwestra ma być nawet 9 st. C! Pogoda chyba zapomniała o tym, że nadeszła już zima i ani myśli o podarowaniu nam śniegu czy mrozu.

  Drugi dzień świąt będzie ciepły. Jak na zimę, nawet bardzo ciepły, bo na termometrach zobaczymy 10 st. C.

  Ostatnie dni kończącego się roku także na plusie, choć temperatura zacznie nieznacznie spadać. Na termometrach od 5 do 8 st. C. W nadchodzącym tygodniu najchłodniejszy ma być piątek, kiedy temperatura maksymalna wyniesie od 1 do 5 st. C.

  W Sylwestra ociepli się. Słupek rtęci w najcieplejszym momencie dnia gdznieniegdzie podskoczy nawet do 9 st. C. Możemy zatem śmiało żegnać 2011 rok pod chmurką.

  Nowy Rok, stara pogoda

  1 stycznia, który kojarzy się z siarczystym mrozem i śniegiem, także będzie ciepły. Nadchodzący rok rozpocznie się temperaturą sięgającą od 2 do 8 st. C.

  Potem przyjdzie niewielkie, kilkustopniowe ochłodzenie. Mimo to, w ciągu dnia nadal będziemy mieć wiosenną temperaturę, do 6 st. C.

  Mroźne Trzech Króli

  Mróz pojawi się dopiero w święto Trzech Króli 6 stycznia. Będą to jednak tylko dwa stopnie poniżej zera. Od 8 stycznia temperatura nieco wzrośnie i tylko miejscami spadnie do -1 st. C.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Z tego
  latynosa to taki hiszpan jak ze mnie.................mądrala i tyle.
  ~ELA /2011-12-30 11:40
 • st wola
  coś mi się zdaje że jesień nieustąpiła zimie to i wiosna nieustąpi zimie czyli jesienne temperatury się skończą a wiosene temperatury się zaczną czyli w połowie stycZnia odejdzie jesień a przyjdzie słabeńkie ochłodzenie 1 dniowe i po jednym dniu przyjdzie wiosna w tym roku jurz niemamy co się spodziwewać śniegu i mrozu jesień jurz nieodpuści a potem wiosna jak w tym jeszcze roku lato niechciało odpuścic bo temperatury rzędu 29 stopni powyrzej zera czymały do 19 pażdziernika
  lukaszte /2011-12-29 22:37
 • ewa
  do konca grudnia do konca stycznia lutego imarca bes sniegu i bes wiatru tak wruzy.
  ~ewa /2011-12-29 12:31
 • Fajnie, że jest ciepło
  Mądry wie, że jest fajnie. Jest kryzys i to, że nie ma mrozu i śniegu to ratuje naszą gospodarkę. A Pan Zubilewicz i inne osoby z TVN mówiące o pogodzie i marzące o mrozie i śniegu, zaczynają mnie denerwować. Ja nie zarabiam jak Wy dziennikarze z pierwszych stron gazet. Sam pracuję po wiele godzin i nie mam wakacji w ciepłych krajach. Może któryś z was wyliczy ile nas kosztuje zima.
  ~Jan /2011-12-28 17:09
 • ej latynos
  jestes bardzo swlustrowany i nie szczesliwy wszystko ci przeszkadza wymagasz porad jak radzic sobie w zyciu i z ludzmi opanoj sie
  ~kkkkk /2011-12-27 21:32

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W czwartek żegnamy lato meteorologiczne. Na piątek przypada pierwszy dzień meteo...

Tomasz Wasilewski

alt

Fala bardzo ciepłego i suchego powietrza zbliża się do naszej części Europy. Obe...

Wojciech Raczyński

alt

Polska leży w obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. ...