Informacje
 • Na razie jeszcze cieplejsze dni. Później czeka nas zmiana w pogodzie

  01-01-2020 14:58 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Ben_Kerckx/Pixabay License/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  Przed nami jeszcze dwa cieplejsze dni. W piątek termometry pokażą nawet osiem stopni Celsjusza. Później temperatura zacznie spadać, a w wielu regionach kraju pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu.

  Drugi dzień nowego roku zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 stopni na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany powieje z zachodu.

  Ciepły piątek, później chłód

  Na piątek synoptycy prognozują opady deszczu na Pomorzu. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 stopni na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu w porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

  W weekend zrobi się nieco chłodniej. W sobotę w całym kraju może padać deszcz i deszcz ze śniegiem, a na wschodzie śnieg. Temperatura maksymalnie wyniesie od 2 stopni Celsjusza na wschodzie do 5 stopni na Pomorzu. Zachodni wiatr powieje dość silnie i silnie, w porywach do 70 km/h.

  Śnieg

  Niedziela pogodna będzie na zachodzie kraju. W pozostałych regionach spodziewajmy się przelotnych opadów śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Pomorzu. Umiarkowany i dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Powieje z północnego zachodu.

  Święto Trzech Króli

  W Święto Trzech Króli na Podkarpaciu przelotnie padać będzie śnieg. Mieszkańcy pozostałych regionów będą cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Dolnym Śląsku. Zachodni i południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorące powietrze tylko na kilka dni opuściło Polskę, ustępując miejsca nieco chł...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się po wpływem niżu Juliane znad Morza Północnego....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...