Informacje
 • Nadchodzi ochłodzenie. Na horyzoncie deszcz i deszcz ze śniegiem

  23-03-2019 15:35 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Maciej Dolega o pogodzie w najbliższych dniach Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: tvnmeteo.pl

  W najbliższych dniach pogoda ulegnie zmianie. Po chwilowym wiosennym ociepleniu nadejdą chłodniejsze dni. Pojawią się opady deszczu, a lokalnie nawet deszczu ze śniegiem. Miejscami termometry pokażą tylko kilka stopni Celsjusza.

  Niedziela okaże się pogodna, ale zrobi się chłodniej. Termometry pokażą maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C w na Podkarpaciu. Z północnego zachodu powieje na ogół umiarkowany wiatr.

  Miejscami deszcz ze śniegiem

  W poniedziałek w całym kraju możliwe są przelotne opady deszczu, a na północy deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Powieje z zachodu i północnego zachodu.

  Do 9 stopni

  We wtorek możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu, a na wschodzie kraju deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach może rozpędzić się do 60 kilometrów na godzinę. Powieje z północnego zachodu.

  Deszcz ze śniegiem

  W środę synoptycy prognozują okresami przelotne opady deszczu, a na Podkarpaciu deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie od 5 st. C na Podkarpaciu do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Pogodnie w całym kraju

  Czwartek zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Pomorzu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Tuż przed świętami zimne powietrze z północy ustąpi miejsca ciepłemu z południa....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Katharina znad Skandynawii...