Informacje
 • Nocne przymrozki, poza tym pogodny czas z przelotnym deszczem

  18-03-2019 16:15 Prognoza pogody na pięć dni
  Maciej Dolega o pogodzie w najbliższych dniach Foto: Shutterstock, ventusky.com | Video: tvnmeteo.pl

  W najbliższych dniach będzie na ogół pogodnie, choć - jak przewiduje prognoza pogody na 5 dni - miejscami przelotnie popada deszcz. W nocy z wtorku na środę temperatura przy gruncie może spaść do -5 stopni Celsjusza.

  We wtorek na Pomorzu, Mazurach i Suwalszczyźnie wystąpią zanikające przelotne opady deszczu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  W nocy z wtorku na środę wystąpią przymrozki - temperatura minimalna wyniesie od -3 st. C na Suwalszczyźnie do zera stopni na Dolnym Śląsku, przy gruncie może spaść do -5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Pogodnie, do 14 stopni

  Zapowiada się na ogół pogodna, a miejscami nawet słoneczna środa. Tylko na Pomorzu przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  W czwartek na Podkarpaciu spadnie przelotny deszcz. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

  Jeszcze trochę deszczu

  Podobna pogoda czeka nas pod koniec tygodnia.

  Piątek ma być pogodny, tylko na północy może przelotnie popadać deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  W sobotę również przelotnie popada deszcz, tym razem na Podkarpaciu. W pozostałej części kraju będzie pogodnie. Termometry pokażą w najcieplejszej chwili dnia od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje ze zmieniających się z kierunków.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Tuż przed świętami zimne powietrze z północy ustąpi miejsca ciepłemu z południa....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Katharina znad Skandynawii...