Informacje

 • Pierwsze dni ferii zimowych. Prognoza

  12-01-2018 16:29

  Prognoza pogody na pięć dni

  Będzie pogodnie i chłodno

  Shutterstock/Ventusky.com

  W najbliższych dniach będzie dość chłodno, termometry pokażą od -5 do 3 stopni w najcieplejszym momencie dnia. Aura okaże się pogodna, ale miejscami popada śnieg.

  W sobotę na południu wystąpią słabe opady śniegu ziarnistego lub marznącej mżawki powodującej gołoledź. Poranek okaże się mglisty. W pozostałej części Polski będzie dość pogodnie. Temperatura wyniesie od -4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, wschodni.

  Słoneczna niedziela i poniedziałek

  W niedzielę zrobi się słonecznie. Termometry pokażą od -4 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, wschodni.

  Poniedziałek również będzie słoneczny. Temperatura osiągnie od -5 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach 40-60 km/h, południowo-wschodni.

  We wtorek i środę popada śnieg

  We wtorek na wschodzie będzie pogodnie. W pozostałych regionach aura okaże się pochmurna z opadami śniegu. Temperatura wyniesie od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim i Dolnym Śląsku. Powieje dość silny i silny wiatr, w porywach do 50-70 km/h, południowo-wschodni.

  Środa ma być pochmurna z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

  Zobacz cały materiał tutaj:Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

Ocieplenie, które wszyscy odczuliśmy w niedzielę, potrwa tylko kilka dni....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Brygida znad Ukrainy....