Informacje
 • Pochmurno, śnieżnie i deszczowo.
  Jednak każdego dnia coraz cieplej

  18-12-2018 15:27 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach Foto: PAP/EPA/FEHIM DEMIR | Video: TVN24

  Najbliższe dni to ciąg dalszy opadów śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Pod koniec tygodnia temperatura wzrośnie nawet do 8 stopni Celsjusza. Prognozowany jest również porywisty wiatr.

  Środa będzie pochmurna, jednak wystąpią niewielkie przejaśnienia. Na Podlasiu, Mazurach i Mazowszu popada słaby śnieg. Spadnie go do jednego centymetra, jednak to wystarczy, żeby było bardzo ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od -5 stopni Celsjusza na Podlasiu do 3 stopni na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

  Miejscami tylko -4 stopnie

  Czwartek będzie kolejnym pochmurnym dniem. Na zachodzie wystąpią opady śniegu, przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. Na Podkarpaciu i w Małopolsce poprószy śnieg. Termometry wskażą maksymalnie od -4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  Wciąż pochmurno

  Również piątek przyniesie pochmurną aurę. W całym kraju prognozowane są opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -2 st. C na Podlasiu do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr powieje z południa.

  Silniej powieje

  Sobota zapowiada okaże się kolejnym pochmurnym dniem z opadami śniegu i deszczu. Temperatura wyniesie maksymalnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni. Okresami powieje w porywach do 40-60 kilometrów na godzinę.

  Pochmurno i deszczowo

  Również niedziela przyniesie pochmurną aurę. Popada też deszcz. Termometry wskażą maksymalnie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z zachodu, w porywach z prędkością do 40-60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Hahaha
  I tyle wyjdzie z waszych "białych świąt". Nie będzie jak w Kevinie
  ~Zgred /2018-12-18 18:58

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...