Informacje
 • Pogoda na 5 dni: przelotne opady deszczu nas nie opuszczą

  20-05-2020 16:12 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach
  Prognozowane opady w ciągu kolejnych dni (Ventusky.com) Foto: Shutterstock/Ventusky | Video: Ventusky.com

  Kolejne dni zapowiadają się na ogół z deszczową aurą. Miejscami jednak pojawi się słońce, a temperatura wzrośnie maksymalnie do 20 stopni Celsjusza.

  Na czwartek synoptycy prognozują zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura wyniesie maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z kierunków północnych. Na wschodzie możliwe są porywy do 60 kilometrów na godzinę.

  Pogoda na 5 dni

  W piątek czeka nas zachmurzenie zmienne. Termometry pokażą od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Ziemi Lubuskiej. Powieje słabo i umiarkowanie z kierunków zmiennych.

  W sobotę będzie pochmurno z opadami deszczu o sumie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  Pogodne i deszczowe miejsca

  Niedziela zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni wiatr.

  Kolejny tydzień rozpocznie się pogodną aurą na Pomorzu. Poza tym pojawią się przelotne opady deszczu. Temperatura wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Będzie wiał umiarkowany, okresami w porywach do 60 km/h, zachodni wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Niezbyt wysoka temperatura i chłodne, choć już bez przymrozków, noce to wina prz...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...