Informacje
 • Pogoda na dziś: deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Do 7 stopni

  14-12-2019 06:29 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na Wigilię 23.12 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę w całym kraju będą występowały opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a miejscami samego śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 7 stopni Celsjusza. Należy spodziewać się silnego wiatru.

  Sobota upłynie z dużym zachmurzeniem. Pojawi się też deszcz, deszcz ze śniegiem lub sam śnieg. Na termometrach zobaczymy od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Będzie wiał umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-70 kilometrów na godzinę. Powieje z kierunku południowego. W strefie brzegowej porywy mogą dochodzić do ponad 70 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju dojdzie do powyżej 90 procent. Wszędzie będzie odczuwalne zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno. Okresami popada deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura wzrośnie do 4 st. C. Powieje miarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 40-70 km/h, z południa. Ciśnienie w południe wzrośnie do 991 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno, ale pojawią się niewielkie przejaśnienia. Okresami wystąpią też opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura wyniesie maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h, wschodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 970 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z okresowymi opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Na termometrach zobaczymy do 5 st. C. Wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie, okresami w porywach do 40-70 km/h, z południa. Ciśnienie w południe wzrośnie do 982 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, okresami możliwy jest deszcz, deszcz ze śniegiem, a wieczorem także słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie do 4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowy, okresami w porywach do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 984 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Okresami wystąpią opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura wyniesie maksymalnie do 6 st. C. Będzie wiał umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 40-70 km/h, z kierunku południowego. Ciśnienie w południe wzrośnie do 980 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby front atmosferyczny przesunie się nad południowe i połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...