Informacje
 • Pogoda na dziś: dzień pod znakiem deszczu, do 9 stopni

  08-12-2019 06:25 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na Wigilię 23.12 Foto: pixabay.com (CC0) | Video: tvnmeteo.pl

  Przed nami pochmurna niedziela, w wielu regionach popada słaby deszcz. Powieje też dość silny wiatr, którego porywy mogą dochodzić do 80 kilometrów na godzinę.

  W niedzielę synoptycy przewidują przeważnie pochmurną pogodę. Do południa na wschodzie, a po południu na zachodzie kraju będzie padał słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 50-70 kilometrów na godzinę. W strefie brzegowej porywy mogą dochodzić do 60-80 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju będzie oscylowała w okolicy 90 procent. Wszędzie odczuwalny będzie chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Na ogół pochmurno, okresami wystąpią słabe opady deszczu. Termometry wskażą do 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 50-70 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie w południe spadnie do 999 hPa.

  Pogoda Kraków

  Na ogół pochmurno, okresami pojawią się słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 50-70 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie w południe spadnie do 984 hPa.

  Pogoda Poznań

  Na ogół pochmurno, okresami popada słaby deszcz. Termometry pokażą do 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni wiatr, okresami w porywach do 50-70 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Przeważnie pochmurno, przed południem pojawi się słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni wiatr, okresami w porywach do 50-70 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 994 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Na ogół pochmurno, okresami popada słaby deszcz. Termometry wskażą do maksymalnie 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni wiatr, okresami w porywach do 50-70 km/h. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 993 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wiosenna pogoda będzie trwać prawie przez cały tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby front atmosferyczny przesunie się nad południowe i połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...