Informacje
 • Pogoda na dziś: dzień pod znakiem opadów, do 8 stopni

  21-02-2020 06:12 Biomet okaże się niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: takahiro taguchi/Unsplash.com (CC0) | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek w kraju pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i samego śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 stopni Celsjusza. Powieje silniejszy wiatr, na Bałtyku wystąpi sztorm.

  W piątek na wschodzie i Podkarpaciu popada deszcz ze śniegiem i śnieg. Na pozostałym obszarze Polski wystąpią opady deszczu. Termometry pokażą od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, w porywach na północy kraju rozpędzi się do 70 kilometrów na godzinę. Na Bałtyku prognozuje się sztorm o sile ośmiu stopni w skali Beauforta.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na wschodzie kraju, wyniesie ponad 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku zachodnim. W całym kraju będzie chłodno, wilgotno i wietrznie. Warunki biometeo okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Okresami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni, w porywach rozpędzi się do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu na barometrach zobaczymy 1004 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 7 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, zachodni wiatr. W porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1009 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 65 km/h zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1014 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 1008 hPa.

  Pogoda Kraków

  Okresami popada deszcz ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 4 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 45 km/h, z zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu odnotujemy 994 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...