Informacje
 • Pogoda na dziś: lokalnie deszcz ze śniegiem, maksymalnie 7 stopni

  04-12-2019 06:15 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na sobotę 7.12 Foto: Una Pan/flickr.com (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W środę pogoda podzieli Polskę. Nie zabraknie pogodnych regionów, ale na północnym wschodzie kraju we znaki da się deszcz. Miejscami opadom towarzyszyć będzie śnieg.

  Na środę synoptycy prognozują deszcz na Pomorzu i Mazurach. Na Suwalszczyźnie, Podlasiu i Mazowszu możliwe są natomiast opady deszczu ze śniegiem. W pozostałych regionach będzie to pogodny dzień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Lubelszczyźnie i Rzeszowszczyźnie do 7 stopni na Pomorzu. Z południowego zachodu powieje na ogół umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  Najwyższa wilgotność powietrza prognozowana jest na północy kraju i przekroczy tam 80 procent. Spadać będzie w kierunku południa, gdzie zejdzie poniżej 70 procent. W zachodniej części kraju poczujemy chłód, a we wschodniej zimno. Warunki biometeo w większości Polski będą neutralne, w północno-wschodniej - niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Rano deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1012 hPa, bez większych zmian.

  Pogoda Poznań

  Rano deszcz ze śniegiem. Temperatura wzrośnie do 6 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1014 hPa, bez większych zmian.

  Pogoda Gdańsk

  Opady deszczu. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1020 hPa, bez większych zmian.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1012 hPa, bez większych zmian.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 3 st. C. Wiatr na ogół umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu wyniesie 1002 hPa, bez większych zmian.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zarówno pod koniec stycznia, jak i na początku lutego do Polski nadal będzie nap...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem słabego klina wysokiego ciśnienia....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...