Informacje
 • Pogoda na dziś: lokalnie dużo chmur,
  do 4 stopni

  11-12-2019 06:32 Biomet przeważnie będzie neutralny
  Pogoda na Wigilię 23.12 Foto: pixabay | Video: tvnmeteo.pl

  Środa w niektórych regionach zapowiada się pochmurnie. Miejscami możliwe są opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 stopnie Celsjusza, a uczucie chłodu spotęgują silniejsze porywy wiatru.

  W środę na zachodzie kraju i Pomorzu będzie pochmurno. W rejonie Zatoki Pomorskiej popada słaby deszcz ze śniegiem. Poza tym będzie dość pogodnie. Termometry pokażą od 1 stopnia Celsjusza na wschodzie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 4 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach powieje na zachodzie do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  W czwartek najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północnym zachodzie Polski, wyniesie około 80 procent. W całym kraju będzie chłodno, a na północnym zachodzie ponadto wietrznie i wilgotno. W całym kraju warunki biometeorologiczne okażą się neutralne, na północnym zachodzie niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, około południa na barometrach zobaczymy 1005 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr  powieje z południa, słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 1015 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura wzrośnie do 3 st. C. Południowy wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie. Ciśnienie spada, około południa odnotujemy 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Ciśnienie spada, około południa odnotujemy 1000 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy 2 st. C. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany, okresami powieje dość silnie. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 991 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Wiltrud znad Morza Norweskiego i związanego z nim fro...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...