Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami deszcz ze śniegiem i śnieg, do 7 stopni

  10-12-2019 06:20 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na Wigilię 23.12 Foto: kdgruhn1/pixabay (CC0) | Video: tvnmeteo.pl

  Na wtorek dla wielu miejsc w kraju prognozowane są opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub samego śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie do 7 stopni Celsjusza. Na Pomorzu należy spodziewać się silnego wiatru.

  We wtorek czeka nas zmienne zachmurzenie, umiarkowane i duże. We wschodniej części kraju będzie padał przelotny deszcz. Na Pomorzu Gdańskim, Warmii, Mazurach i Podlasiu możliwe są opady deszczu ze śniegiem lub samego śniegu. Na termometrach zobaczymy od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. W strefie brzegowej porywy mogą osiągać prędkość ponad 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza prawie w całym kraju będzie oscylować w okolicach 90 procent. Jedynie na krańcach południowo-zachodnich wyniesie poniżej 80 procent. Wszędzie będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne na zachodzie i Pomorzu okażą się neutralne, a w pozostałych miejscach - niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami. Popada przelotny deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1014 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnym deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 989 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą do 6 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Pojawią się przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr, z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1003 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej, z kierunku południowo-zachodniego. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1007 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...