Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami mroźno, możliwy deszcz ze śniegiem

  23-11-2019 06:23 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na sobotę 7.12 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Sobota w części kraju będzie zimna. Miejscami temperatura nie wzrośnie powyżej zera stopni Celsjusza. Na Suwalszczyźnie i Podlasiu możliwe są opady deszczu ze śniegiem.

  W sobotę na wschodzie pojawią się opady deszczu, a na Suwalszczyźnie i Podlasiu - deszczu ze śniegiem. Opady mogą zamarzać, powodując gołoledź. W pozostałych regionach powinno być na ogół pogodnie. Temperatura wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach na wschodzie osiągnie do 60 kilometrów na godzinę, będzie południowo-wschodni.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność powietrze będzie miało na wschodzie kraju. Wyniesie tam powyżej 80 procent. Mieszkańcy północnego wschodu odczują zimno, w pasie od województwa pomorskiego do Lubelszczyzny będzie odczuwalny chłód, a w pozostałych regionach - komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne na wschodzie okażą się niekorzystne, a poza tym neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Okresami będą się pojawiały opady deszczu. Na termometrach zobaczymy do 4 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 50 km/h, z południowego wschodu. Ciśnienie po południu spadnie do 1005 hPa .

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 7 st. C. Będzie wiał umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 45 km/h. Powieje z południowego wschodu. Ciśnienie po południu spadnie do 1002 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny południowo-wschodni wiatr, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie po południu spadnie do 1018 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Termometry pokażą do 12 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie, w porywach do 35 km/h, z południowego wschodu. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 995 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 10 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 50 km/h. Będzie miał południowo-wschodni kierunek. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 988 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

"Czy śnieg naprawdę jest taki ważny w czasie Świąt?" - skomentował ktoś prognozę...