Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami pokropi deszcz, będzie do 15 stopni

  19-11-2019 06:25 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na środę 20.11 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pogodny wtorek, miejscami może popadać słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 15 stopni Celsjusza.

  We wtorek będzie na ogół pogodnie. Tylko na Pomorzu prognozowany jest przejściowy słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim do 15 st. C na Podkarpaciu. Powieje na ogół umiarkowany południowo-wschodni wiatr. W górach wystąpią zjawiska fenowe. Na Śnieżce i Kasprowym Wierchu przewidywane są porywy wiatru o prędkości do 100 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza będzie oscylowała w granicach od około 60 do 80 procent. Najwyższa wystąpi na Pomorzu. Mieszkańcy północnej i północno-zachodniej części kraju odczują chłód. W pasie od Ziemi Lubuskiej i Dolnego Śląska po Podlasie będzie odczuwalny komfort termiczny, a w pozostałej części kraju - ciepło. Warunki biometeo okażą się neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, termometry wskażą do 13 st. C. Powieje na ogół umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1008 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 st. C. Powieje na ogół umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1008 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie, temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Będzie wiał na ogół umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1019 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy do 13 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 1003 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 15 st. C. Wiatr powieje na ogół umiarkowanie, z południowego wschodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 994 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...