Informacje
 • Pogoda na dziś: miejscami słaby deszcz, nawet 17 stopni

  16-11-2019 06:25 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na środę 20.11 Foto: Takuya ASADA/Flickr (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Na sobotę synoptycy zapowiadają pogodę na ogół pochmurną, jednak jest szansa na przejaśnienia. Na zachodzie kraju możliwe są słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy nawet do 17 stopni Celsjusza.

  Sobota upłynie na ogół z pochmurną pogodą, ale pojawią się przejaśnienia. Po południu na krańcach zachodnich popada deszcz do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 kilometrów na godzinę. Powieje z południowego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w całym kraju będzie oscylowała w granicach około 90 procent. Najwyższa prognozowana jest na krańcach zachodnich i wschodnich. Wszędzie odczujemy komfort termiczny, a biomet okaże się neutralny.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno, ale pojawią się przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 13 st. C. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, okresami w porywach osiągając do 40-60 km/h. Będzie miał południowo-wschodni kierunek. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami, ale wystąpią też opady deszczu. Termometry wskażą do 17 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągnie 40-60 km/h. Będzie miał południowo-wschodni kierunek. Ciśnienie w południe spadnie do 983 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 15 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 40-60 km/h. Będzie miał południowo-wschodni kierunek. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 996 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 14 st. C. Będzie wiał umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągając do 40-60 km/h, z południowego wschodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 998 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno, jednak wystąpią przejaśnienia. Temperatura wyniesie do 15 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach do 40-60 km/h, z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 992 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

Pogodę w kraju kształtuje wyż Tatjana....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...