Informacje
 • Pogoda na dziś: na ogół
  pochmurno, do 5 stopni

  26-01-2020 06:12 Warunki biometeo będą neutralne
  Prognoza pogody na poniedziałek 17.02 Foto: Guilhem Vellut/flickr (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela zapowiada się pochmurno w wielu częściach Polski. W górach niewykluczone są słabe opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 5 stopni Celsjusza.

  W niedzielę w wielu regionach będzie pochmurnie, ale na chwile ze słońcem mogą liczyć mieszkańcy południa Polski. W górach niewykluczone są słabe opady śniegu do 2 centymetrów. Temperatura wyniesie od 3 stopni Celsjusza miejscami na wschodzie, przez 4 st. C w centrum kraju, po 5 st. C na zachodzie. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze kraju wyniesie 70 procent. Powyżej tej wartości wzrośnie na północnym wschodzie. W całym kraju będzie chłodno, a na północnym wschodzie - wilgotno. W całym kraju biomet będzie neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, w Warszawie około południa 1008 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno. Temperatura wyniesie maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, około południa osiągnie 1017 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno. Temperatura osiągnie maksymalnie 4 st. C. Wiatr okaże się południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, około południa dojdzie do 1008 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, około południa dojdzie do 1005 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura sięgnie maksymalnie 4 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, około południa dojdzie do 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski z dużą prędkością wtargnie atlantyckie powietrze. Po kilku słonecznych...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ niżu Victoria z rejonu Isla...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...