Informacje
 • Pogoda na dziś: na termometrach do 7 stopni

  20-01-2020 06:14 Biomet okaże się niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: Jaga_/Kontakt 24 | Video: tvnmeteo.pl

  Początek tygodnia przyniesie nam zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą maksymalnie siedem stopni Celsjusza, a nad morzem możliwe są silniejsze porywy wiatru.

  Na poniedziałek synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Termometry pokażą od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W strefie brzegowej okresami porywy mogą sięgać do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na krańcach południowych, wyniesie około 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północnym. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe wyniesie 1041 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1015 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 1034 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1031 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 1030 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W ostatnich dniach miesiąca będzie nawet 11 stopni ciepła. Do Polski nadal płyni...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie na skraju niżu Zehra znad Zatoki Ryskie...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...