Informacje
 • Pogoda na dziś: pochmurno, miejscami silniejszy wiatr

  15-02-2020 06:13 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na wtorek 18.02 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Sobota zapowiada się pochmurno i miejscami wietrznie. Najsilniej powieje w strefie brzegowej. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

  Sobota będzie pochmurna, miejscami zachmurzenie będzie duże. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Podlasiu do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy wiatr. W strefie brzegowej możliwe są porywy do 60 km/h.

   

  Warunki biometeo

  W całym kraju prognozowana jest wysoka wilgotność powietrza, oscylująca w granicach 90 procent. Mieszkańcy wschodniej połowy kraju odczują chłód, a pozostali - komfort termiczny. Spodziewamy się neutralnego biometu.

  Pogoda Gdańsk

   

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany, a okresami silniejszy. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1022 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe dojdzie do 999 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1014 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1014 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wyniesie maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe osiągnie 1011 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski z dużą prędkością wtargnie atlantyckie powietrze. Po kilku słonecznych...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu rozległego układu niskiego ciśnienia o nazwie Wiktoria zna...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...