Informacje
 • Pogoda na dziś: pogodna aura,
  lokalnie pokropi

  09-12-2019 06:30 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na Wigilię 23.12 Foto: sxc.hu | Video: tvnmeteo.pl

  Przed nami pogodny poniedziałek, miejscami może popadać deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

  Początek tygodnia będzie deszczowy na Pomorzu Zachodnim. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Termometry pokażą od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Jego porywy chwilami mogą wzrastać do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  W większości regionów wilgotność powietrza w poniedziałek utrzyma się na poziomie 60 procent. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, choć chwilami zrobi się wietrznie. Biomet będzie na ogół neutralny, jedynie na północnym zachodzie - niekorzystny.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy 8 st. C. Południowo-zachodni umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie do 55 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 991 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 8 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie do 55 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 991 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Okresami może spaść deszcz, termometry wskażą maksymalnie 7 st. C. Powieje dość silny wiatr z południowego zachodu, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 998 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu, w porywach rozpędzi się do 55 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 989 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, termometry wskażą maksymalnie 9 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu. W porywach osiągnie do 50 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie do 982 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do naszego kraju nadal, prawie bez przerwy od początku stycznia, dociera ciepłe ...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się pod wpływ wyżu Ekart II znad Rumunii....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...