Informacje
 • Pogoda na dziś:
  pogodnie i ciepło, do 17 stopni

  17-11-2019 06:25 Biomet będzie na ogół neutralny
  Pogoda na środę 20.11 Foto: PAP/EPA/VASSIL DONEV | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela będzie na ogół pogodna, miejscami może przelotnie popadać. W górach powieje silny wiatr. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 stopni Celsjusza.

  Niedziela zapowiada się dość pogodnie, przelotne opady deszczu mogą pojawić się jedynie na zachodzie. Termometry pokażą od 11 stopni Celsjusza na Pomorzu do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany wiatr z południowego wschodu, w porywach do 45 kilometrów na godzinę. W górach niewykluczony jest silny, fenowy wiatr - jego prędkość na Śnieżce może osiągać w porywach do 130 km/h, na Kasprowym Wierchu do 110 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę najmniejsza będzie w części wschodniej kraju, ma oscylować w granicach 70 procent. Powyżej tej wartości będzie wzrastać w kierunku zachodnim. W części północnej odczujemy chłód, w pasie centralnym komfort termiczny, a na południu - ciepło. Tam, gdzie wilgotność powietrza będzie większa, biomet okaże się niekorzystny. W pozostałych regionach pogoda nie będzie miała wpływu na nasze samopoczucie.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, po południu dojdzie do 1003 hPa.

  Pogoda Poznań

  Może przelotnie popadać deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje na ogół umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, po południu osiągnie 1004 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 11 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, po południu dojdzie do 1019 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie, temperatura wzrośnie do 15 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, po południu barometry wskażą 997 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy do 17 st. C. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, po południu osiągnie 988 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Quentin przemieści się nad południową Finlandię....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...