Informacje
 • Pogoda na dziś: porywisty wiatr
  w górach, do 17 stopni

  18-11-2019 06:25 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na środę 20.11 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Poniedziałek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 stopni Celsjusza.

  Poniedziałek upłynie z zachmurzeniem zmiennym. W Wielkopolsce, na Śląsku, Ziemi Lubuskiej i Nizinie Szczecińskiej popada przelotny deszcz do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. W Tatrach będzie wiał halny z porywami do 100 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  W tych regionach, gdzie będą pojawiały się opady deszczu, wilgotność powietrza wyniesie 90 procent. Im dalej na północny wschód, tym będzie malała i dojdzie do 80 procent. W całym kraju będziemy odczuwać ciepło, a biomet okaże się neutralny.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie, na termometrach zobaczymy do 11 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami, ale pojawią się również opady deszczu. Termometry pokażą do 16 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej, z południowego wschodu. Ciśnienie w południe spadnie do 981 hPa.

  Pogada Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Popada też przelotny deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Będzie miał południowo-wschodni kierunek. Ciśnienie w południe spadnie do 996 hPa.

  Pogoda Warszawa

  W przeważającej części kraju będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 13 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr, z południowego wschodu. Ciśnienie w południe spadnie do 998 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami, ale wystąpią opady deszczu. Termometry pokażą do 14 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 992 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wiosenna pogoda będzie trwać prawie przez cały tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby front atmosferyczny przesunie się nad południowe i połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...