Informacje
 • Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr, do 19 stopni Celsjusza

  21-05-2020 06:20 Biomet będzie korzystny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: Jonathan Petersson/pexels.com | Video: tvnmeteo.pl

  Zapowiada się pogodny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 stopni Celsjusza. Miejscami powieje silniejszy wiatr, osiągający prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

  W czwartek czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z kierunków północnych. Na wschodzie porywy mogą osiągnąć prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie 50-60 procent. Będzie odczuwalny chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie będzie małe, chwilami umiarkowane. Termometry pokażą maksymalnie 15 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, północny wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1025 hPa.

  Pogoda Kraków

  Wystąpi małe, okresami umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy do 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 992 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, a termometry pokażą do 18 st. C. Będzie wiał słaby i umiarkowany, północno-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1010 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Synoptycy prognozują małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy do 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północny. Ciśnienie waha się, w południe wyniesie 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie okaże się małe, okresami umiarkowane. Temperatura wzrośnie do 19 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1009 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Niezbyt wysoka temperatura i chłodne, choć już bez przymrozków, noce to wina prz...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...