Informacje
 • Pogoda na dziś: powieje silniejszy wiatr. Lokalnie także popada

  20-11-2019 06:26 Warunki biometeo będą neutralne
  Pogoda na środę 20.11 Foto: PAP/EPA/VASSIL DONEV | Video: tvnmeteo.pl

  Środa w wielu regionach będzie pochmurna, miejscami mogą pojawić się opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Synoptycy nie wykluczają też silniejszego wiatru.

  Na środę synoptycy prognozują umiarkowane i duże zachmurzenie. Jedynie na krańcach zachodnich kraju możliwe są słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Pomorzu Zachodnim, przez 11 stopni w centrum kraju, do 13 stopni na Podkarpaciu. Południowo-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami dość silnie, w porywach do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w większości kraju przekroczy 80 procent, jedynie na Śląsku spadnie poniżej 70 procent. Mieszkańcy niemal całej Polski odczują komfort termiczny, chłód dokuczy tylko na północy. Warunki biometeo będą neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 11 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w Warszawie około południa wyniesie 1010 hektopaskali, stabilne.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie około południa wyniesie 1023 hPa, stabilne.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie około południa wyniesie 1008 hPa, lekko spada.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 11 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie około południa wyniesie 1004 hPa, stabilne.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z większymi przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie około południa wyniesie 992 hPa, wolno spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Najbliższe dni przyniosą nam wyjątkowo wysoką jak na grudzień temperaturę. Na te...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby nad zachodnie rejony Polski nasunie się zatoka niżowa z f...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

"Czy śnieg naprawdę jest taki ważny w czasie Świąt?" - skomentował ktoś prognozę...