Informacje
 • Pogoda na dziś: silniejszy wiatr, lokalne burze
  i maksymalnie 22 stopnie

  17-09-2020 06:27 Biomet będzie na ogół neutralny
  Prognoza pogody na sobotę 26.09 Foto: George Becker/pexels.com | Video: tvnmeteo.pl

  Czwartek upłynie pod znakiem lokalnych opadów deszczu i burz. W niektórych częściach kraju może powiać silniejszy wiatr. Termometry pokażą maksymalnie do 22 stopni Celsjusza.

  Na czwartek dla wschodu i Podkarpacia synoptycy prognozują przelotny deszcz. Lokalnie mogą wystąpić też burze z sumą opadu do 5-15 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, porywisty. W porywach w trakcie burz rozpędzi się do 90 kilometrów na godzinę, wiejąc z północnego zachodu.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza znajdzie się na poziomie około 60-70 procent. W całej Polsce będzie chłodno i wietrznie, a warunki biometeorologiczne okażą się na ogół neutralne. Na wschodzie i południowym wschodzie będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, porywisty, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1014 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 19 st. C. Będzie wiać umiarkowany i dość silny, porywisty, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1016 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 16 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, porywisty, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1025 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy do 19 st. C. Będzie wiać umiarkowany i dość silny, porywisty, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie po południu wzrośnie do 1010 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotny deszcz lub burza. Temperatura maksymalna wyniesie 22 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach burzowych rozpędzi się do 90 km/h, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...