Informacje
 • Pogoda na dziś: w części kraju przelotne opady

  20-05-2020 06:15 Biomet będzie zróżnicowany
  Pogoda na środę 27.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Środa w niektórych częściach kraju przyniesie przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie do 20 stopni Celsjusza.

  W środę na wschodzie i częściowo w centrum spodziewamy się przelotnych opadów deszczu do 5 litrów na metr kwadratowy. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 14 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

  Warunki biometeo

  Największą wilgotność, przekraczającą 70 procent, odnotujemy na wschodzie. Będzie zmniejszać się w kierunku zachodnim. Odczucie temperatury będzie zróżnicowane - od północnego wschodu przejdzie od chłodu, przez komfort w centrum kraju, po ciepło na południowym zachodzie. Na wschodzie biomet będzie niekorzystny, a na pozostałym obszarze - neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Możliwy przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy 18 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu dojdzie do 1010 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie 15 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu osiągnie 1020 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, jego wartość po południu wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu barometry pokażą 990 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Niezbyt wysoka temperatura i chłodne, choć już bez przymrozków, noce to wina prz...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...