Informacje
 • Pogoda na dziś: w niektórych regionach deszczowo, w innych słonecznie

  25-01-2020 06:27 Biomet przeważnie będzie neutralny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: Dick Thomas Johnson/flickr (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę pogoda podzieli Polskę. Na północy kraju będzie pochmurno i miejscami deszczowo, a mieszkańcy południa mogą liczyć na pogodną, a nawet bezchmurną aurę. Temperatura wyniesie maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

  Sobota upłynie pod znakiem słabych opadów deszczu lub mżawki na Kaszubach i północnym wschodzie kraju. Termometry pokażą od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północy kraju, wyniesie około 80 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowym. W całym kraju odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne przeważnie okażą się neutralne, tylko na północy - niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z zachodu. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1010 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Popada słaby deszcz lub mżawka. Temperatura wzrośnie do 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1017 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Bezchmurnie lub pojawi się małe zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 995 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...