Informacje
 • Pogoda na dziś:
  wiele deszczowych miejsc

  19-02-2020 06:26 Biomet przeważnie będzie niekorzystny
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Na środę dla dużej części kraju prognozowane są opady deszczu. Miejscami będzie jednak pogodnie. Termometry wskażą do 10 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się pogodna środa na wschodzie i południowym wschodzie Polski. W pozostałej części kraju popada deszcz, w górach spadnie śnieg. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni wiatr. W porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na zachodzie kraju - ponad 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku wschodnim. Warunki biometeorologiczne w przeważającej części kraju okażą się niekorzystne, tylko na wschodzie i południowym wschodzie neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie, wieczorem możliwy deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotne opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 7 st. C. Zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, w porywach powieje do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 1002 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h. Ciśnienie spada, po południu na barometrach zobaczymy 1010 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Powieje umiarkowany wiatr z zachodu. W porywach osiągnie prędkość do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Kraków

  Słonecznie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 10 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie spada, po południu odnotujemy 990 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Niezbyt wysoka temperatura i chłodne, choć już bez przymrozków, noce to wina prz...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...