Informacje
 • Pogoda na dziś: wiele deszczowych regionów, w Tatrach sypnie śnieg

  10-11-2019 06:21 Biomet przeważnie będzie niekorzystny
  Pogoda na czwartek 14.11 Foto: Stephen Bowler/Flickr.com (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela w znacznej części kraju przyniesie deszczową pogodę. W Tatrach niewykluczone są opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 10 stopni Celsjusza.

  W niedzielę na południu i wschodzie kraju będzie pochmurno z opadami deszczu o sumie do 10-20 litrów na metr kwadratowy. W Tatrach spadnie do 10-20 centymetrów śniegu. Poza tym wystąpią przejaśnienia, a na zachodzie - rozpogodzenia. Tylko na Pomorzu możliwe są słabe opady deszczu do 3 l/mkw. Termometry pokażą od 7 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim i Górnym Śląsku, przez 8 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Podkarpaciu. Powieje północny i północno-zachodni wiatr, na ogół słaby i umiarkowany. Tylko na wschodzie okresami powieje dość silnie.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na krańcach południowych, wyniesie ponad 90 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północnym i zachodnim. W całym kraju odczujemy chłód, dodatkowo na południu będzie wilgotno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne, na terenie Wielkopolski neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno, okresami wystąpią opady deszczu lub mżawki. Termometry pokażą 8 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie wolno rośnie, około południa odnotujemy 999 hektopaskali.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno, okresami popada deszcz lub mżawka. Termometry pokażą 9 st. C. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie rośnie, około południa odnotujemy 1011 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 8 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie wolno rośnie, około południa odnotujemy 1002 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura wzrośnie do 9 st. C. Północno-zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie wolno rośnie, około południa wyniesie 998 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. Ciśnienie spada, około południa wyniesie 983 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na początku tygodnia będzie aż 17 stopni, ale później czeka nas ochłodzenie....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem układu niskiego ciśnienia z centrami nad Bałtykiem i Niz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami druga połowa listopada, ale oznak zimy na razie na horyzoncie nie wid...