Informacje
 • Pogoda na dziś: zimowe opady.
  Od 2 do 6 stopni Celsjusza

  27-02-2020 06:16 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na piątek 10.04 Foto: bortescristian/Visualhunt (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W czwartek wystąpią opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry pokażą od 2 do 6 stopni Celsjusza.

  Czwartek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu ze śniegiem i śniegu, na zachodzie i południu stopniowo przechodzących w deszcz. Termometry pokażą od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeo

  Najwyższą wilgotność w ciągu dnia odnotujemy na północy i wschodzie kraju, wyniesie ponad 70 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku południowo-zachodnim. W całym kraju będzie chłodno i wilgotno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Przelotny deszcz ze śniegiem, na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Powieje umiarkowany z zachodu, w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu wyniesie 990 hPa.

  Pogoda Poznań

  Przelotny deszcz, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiejący z zachodu wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 992 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Synoptycy prognozują przelotny deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia 4 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach jego prędkość dojdzie do 45 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu osiągnie 998 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Przelotny deszcz, temperatura wzrośnie do 6 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, w porywach osiągnie do 40 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu barometry wskażą 990 hPa.

  Pogoda Kraków

  przelotny deszcz., termometry wskażą maksymalnie 5 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 35 km/h. Ciśnienie rośnie, po południu barometry wskażą 978 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...