Informacje
 • Pogoda na pięć dni: 12 stopni pod koniec stycznia.
  W prognozach widać deszcz i wiatr

  23-01-2020 15:49 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  Nadchodzące dni w pogodzie nie zapowiadają nadejścia zimy. W wielu regionach będzie pochmurno, możliwe są też opady deszczu. We wtorek na termometrach zobaczymy nawet 12 stopni Celsjusza.

  Na piątek zapowiadane jest umiarkowane i duże zachmurzenie. W północnej części kraju możliwy jest przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, na północy kraju miejscami okaże się silniejszy. W strefie brzegowej możliwe są porywy o prędkości ponad 70 kilometrów na godzinę.

  Pogoda na pięć dni

  W sobotę w województwach północnych może spaść przelotny deszcz. Poza tym powinno być pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu.

  A jaki koniec weekendu?

  Niedziela będzie pochmurna, ale możemy liczyć na przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowy.

  W poniedziałek w całym kraju będzie na ogół pochmurno, możliwe są opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie 40-60 km/h, powieje z południowego zachodu.

  Nawet 12 stopni

  We wtorek wszędzie możemy spodziewać się pochmurnej aury, dodatkowo pojawią się opady deszczu. Temperatura wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie do 60-80 km/h, będzie południowo-zachodni. W strefie brzegowej porywy wiatru mogą przekraczać prędkość 100 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Wiosna w lutym?
  To nas czeka? A może jeszcze wcześniej.
  ~Nick /2020-01-23 22:20

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Gorącą pogodę poprzedzą dni z umiarkowaną temperaturą. Sprawdź, co szykuje dla n...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...