Informacje

 • Pogoda na pięć dni: bez zmian. Nadal burze z gradem

  05-06-2013 18:08

  Pogodnie będzie tylko na Pomorzu

  Prognoza pogody na 5 dni: Będzie burzowo i upalnie

  Kontakt24/FLASHBYDGOSZCZ

  Nadchodzące dni będą burzowe i ciepłe. Synoptycy przewidują, że słupki rtęci przekroczą 20°C. Pogodne niebo będzie jednak dopisywało tylko mieszkańcom Pomorza. W pozostałej części kraju wystąpią intensywne deszcze, burze, a lokalnie także opady gradu.

  Czwartek

  Pogodna aura utrzyma się w ciągu dnia na Pomorzu. W zachodniej części regionu termometry będą wskazywać do 19°C, zaś na Suwalszczyźnie i Podlasiu słupki mogą dobić nawet do 26°C.

  Nad resztą kraju synoptycy przewidują lokalne opady deszczu i burze, które zwłaszcza na zachodzie kraju mogą być dosyć intensywne. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu strony. W porywach burzowych osiągnie 90 km/h.

  Piątek

  Na Pomorzu będzie pogodnie i ciepło - synoptycy przewidują, że temperatura będzie wynosiła 21°C. Deszczowa aura wciąż będzie na wschodzie kraju, z lokalnymi burzami i opadami gradu. Gwałtownym zjawiskom sprzyjać będzie temperatura, dochodząca do nawet 27°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, północno-wschodni.

  Sobota

  Na Pomorzu sytuacja pogodowa się nie zmieni - będzie pogodnie, a słupki rtęci będą wskazywać nawet 22°C. Równie ciepło będzie w Małopolsce - temperatura może wynosić nawet 27°C . Poza tym synoptycy przewidują przelotne opady deszczu i burze  – na południu i wschodzie mogą być dość intensywne, z lokalnymi opadami gradu.

  Niedziela

  Na Pomorzu pogodnie - temperatura w dzień może wynosić nawet 23°C. Cieplej będzie w Małopolsce - nawet do 28°C. Meteorolodzy przewidują lokalne opady deszczu, z możliwymi burzami i opadami gradu. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany, jedynie w porywach burzowych może osiągajać do 90 km/h.

  Poniedziałek

  Nowy tydzień zacznie się najlepiej na Pomorzu - w dzień na Pomorzu termometry będą wskazywać nawet 21°C. Na pozostałym obszarze przelotne opady deszczu i burze  – na południu i wschodzie dość intensywne. Wiatr słaby i umiarkowany, w porywach burzowych do 90km/h, północno-zachodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • wrozbiarstwo bez efektów
  Zajmijcie się wrozeniem z fusow albo zatrudnijcie mnie to może efekt będzie lepszy .
  ~inez /2013-06-05 19:55

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Do Polski wlewa się chłód, groźny dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Dalek...

Tomasz Wasilewski

alt

Kwietniowe lato ma się ku końcowi. Przed nami pogorszenie pogody i spadek temper...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska pozostanie pod wpływem układu niżowego znad Skandy...