Informacje
 • Pogoda na pięć dni: sporo słońca, potem zmiana

  24-01-2020 16:53 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Pogoda na kolejne dni Foto: Percita/flickr (CC BY-SA 2.0) | Video: TVN24

  Przed nami pogodny weekend z temperaturą sięgającą w ciągu dnia nawet 7 stopni. Jeszcze cieplejszy ma być poniedziałek, ale później pogoda zacznie się pogarszać.

  Sobota upłynie pod znakiem słabych opadów deszczu lub mżawki na Kaszubach i północnym wschodzie kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Pogodna aura

  Niedziela zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Na poniedziałek synoptycy również prognozują pogodną aurę. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. W porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

  W wielu regionach będzie padać

  We wtorek okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowy i południowo-zachodni, w porywach powieje do 70 km/h.

  Zapowiada się pochmurna środa z opadami deszczu ze śniegiem, a na Suwalszczyźnie śniegu. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 5 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr umiarkowany, zachodni, w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski z dużą prędkością wtargnie atlantyckie powietrze. Po kilku słonecznych...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Wiltrud znad Morza Norweskiego i związanego z nim fro...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...