Informacje
 • Pogoda na pięć dni: w weekend do 17 stopni, miejscami silniejszy wiatr

  15-11-2019 16:09 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach Foto: Shutterstock | Video: Ventusky

  W kolejnych dniach czeka nas na ogół pogodna i ciepła aura. Miejscami jednak prognozowany jest deszcz i silniejszy wiatr. W weekend termometry pokażą nawet 17 stopni Celsjusza, później temperatura nieznacznie spadnie.

  Sobota zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami. Po południu na krańcach zachodnich popada deszcz do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 10 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C w Małopolsce. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 kilometrów na godzinę. Powieje z południowego wschodu.

  Do 17 stopni w niedzielę

  W niedzielę na krańcach zachodnich pojawią się opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 11 st. C w rejonie Zatoki Gdańskiej do 17 st. C w Małopolsce. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, okresami silniej, z południowego wschodu i wschodu.

  Poniedziałek upłynie z deszczem na zachodzie. Poza tym będzie pogodnie. Termometry wskażą od 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 16 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południa.

  Deszcz tylko miejscami

  We wtorek na Śląsku wystąpią opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju synoptycy zapowiadają pogodny dzień. Temperatura wyniesie od 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 14 st. C na Podkarpaciu. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, z południa.

  Środa upłynie pod znakiem pogodnej aury. Na termometrach zobaczymy od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku wschodniego.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Na mapach pogody na razie nie widać mroźnej, zimowej aury. Do Polski właśnie nap...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby niż Quentin przemieści się nad południową Finlandię....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jak wygląda obecnie pogoda na święta? Około 18 grudnia nad Atlantykiem uformować...