Informacje
 • Pogoda na pięć dni: wietrznie, ale ciepło jak na listopad

  18-11-2019 15:31 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock | Video: Ventusky.com

  W ciągu następnych dni w przeważającej części kraju czeka nas pogodna aura. Przelotny deszcz będzie pojawiał się w nielicznych regionach. W wysokich partiach gór przewidywany jest silny wiatr.

  We wtorek będzie na ogół pogodnie. Tylko na Pomorzu prognozowany jest przejściowo słaby deszcz. Na termometrach zobaczymy od 9 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim do 15 st. C na Podkarpaciu. Powieje na ogół umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. W górach wystąpią zjawiska fenowe. Na Śnieżce i Kasprowym Wierchu przewidywane są porywy wiatru o prędkości do 100 kilometrów na godzinę.

  Deszcz tylko lokalnie

  Środa zapowiada się pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 7 st. C na Pomorzu Zachodnim do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

  W czwartek w przeważającej części kraju czeka nas pogodna aura. Jedynie na Suwalszczyźnie możliwe są słabe opady deszczu. Termometry pokażą od 6 st. na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 60 km/h. Będzie miał południowo-wschodni kierunek. W górach synoptycy przewidują zjawiska fenowe. Na Śnieżce i Kasprowym Wierchu będzie wiało w porywach do 120 km/h.

  Pogodne dni

  Piątek będzie pogodny. Temperatura wyniesie od 6 st. na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 km/h, z południowego wschodu.

  Na sobotę również synoptycy zapowiadają pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 7 st. na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie na ogół umiarkowany, południowo-wschodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Wiosenna pogoda będzie trwać prawie przez cały tydzień....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby front atmosferyczny przesunie się nad południowe i połudn...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pogoda w Polsce jest przedwiosenna. Ptaki śpiewają jak w marcu, a nad rzeką Rawk...