Informacje
 • Pogodnie nad morzem i na Mazurach, deszczowo w górskich kurortach

  24-07-2014 20:30 Prognoza pogody dla kurortów w Polsce na piątek

  Pogodna aura nad morzem i na Mazurach

  Shutterstock

  Nad Bałtykiem i na Mazurach turystów czeka pogodny dzień. Jednak w górach wczasowicze będą narzekać, ponieważ w całym regionie prognozowana jest deszczowa aura. Temperatura zawaha się od 16 st. C w Szklarskiej Porębie do 28 st. C w Augustowie.

  Nad morzem mogą pojawić się burze w zachodnich kurortach : Świnoujściu i w Międzyzdrojach. W Rewalu i w Dziwnowie prognozowane są przelotne deszcze. W pozostałych miejscach synoptycy przewidują pogodną aurę. Termometry wskażą od 22 st. C w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Ustce, Łebie, Jastarni i na Helu. Najcieplejszym kurortem będzie Krynica Morska. Termometr tam wskaże 25 st. C. Temperatura morza wyniesie od 15 st. C w Łebie i we Władysławowie do 21 st. C w Międzyzdrojach i w Świnoujściu.

  Pogodnie na Mazurach

  Na Mazurach w wielu miejscach niebo będzie zachmurzone. Przelotny deszcz jest możliwy tylko w Piszu. Kurort ten będzie jednocześnie najchłodniejszym miejscem na Mazurach. Temperatura wyniesie tam 24 st. C. W wielu miastach termometry wskażą 26 st. C, jednak najcieplej będzie w Augustowie, synoptycy prognozują tam 28 st. C. Temperatura wody zawaha się od 20 st. C w Gołdapi, Augustowie, Ełku i Olecku do 22 st. C w Giżycku, Mikołajkach i Rucianym Nida.

  Deszczowe i burzowe chmury w górskich kurortach

  W górach turyści będą narzekać na pogodę. We wszystkich kurortach prognozowane są deszcze lub burze. Temperatura zawaha się od 16 st. C w Szklarskiej Porębie do 25 st. C w Iwoniczu-Zdrój.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...