Informacje
 • Ponuro, deszczowo, wietrznie, chłodno.
  Jesień już nas nie rozpieszcza

  27-10-2017 17:31 Prognoza pogody na pięć dni

  Najbliższe dni będą deszczowe

  Foto: Shutterstock/Ventusky.com; Film: TVN24

  W najbliższych dniach pogoda nie będzie nas rozpieszczać. W wielu regionach wystąpią opady deszczu, miejscami może popadać deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą od 4 do 12 stopni.

  W sobotę okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni. Na Bałtyku wystąpi sztorm o sile 9 stopni w skali Beauforta.

  Ulewy w niedzielę

  W niedzielę wystąpią intensywne opady deszczu do 40 litrów na metr kwadratowy. Temperatura osiągnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje dość silny i silny wiatr, w porywach do 80 km/h, północny i północno-zachodni. Na Bałtyku będzie sztorm o sile 10 stopni w skali Beauforta. W ujściach rzek Wybrzeża możliwa jest cofka.

  W nowym tygodniu opady deszczu ze śniegiem

  W poniedziałek pojawią się przelotne opady deszczu, a na wschodzie i w centrum - deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 80 km/h, północno-zachodni. Na Bałtyku będzie sztorm o sile 8 stopni w skali Beauforta.

  We wtorek wystąpią okresami opady deszczu, a na wschodzie - deszczu ze śniegiem i śniegu. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr będzie umiarkowany, zachodni.

  Prognoza na 1 listopada

  We Wszystkich Świętych okresami wystąpią opady deszczu. Temperatura osiągnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 70 km/h, zachodni.

  Zobacz cały materiał tutaj:

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...