Informacje

 • Powraca jesienna aura.
  Dokuczy nam deszcz i silny wiatr

  04-12-2017 16:04

  Prognoza pogody na pięć dni

  Popada i mocniej powieje

  Shutterstock/Ventusky.com

  W najbliższych dniach na termometrach zobaczymy od 0 do 8 stopni. Będzie pochmurno i deszczowo. Miejscami poprószy śnieg, powieje też dość silny wiatr.

  We wtorek na ogół będzie pochmurno. Na wschód przemieszczała będzie się strefa nafrontowych opadów śniegu przechodzących w deszcz ze śniegiem i deszcz. W górach posypie śnieg. Temperatura wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, zachodni. Okresami będzie wiać w porywach do 60 km/h. Ciśnienie będzie rosło, w południe wyniesie 1010 hPa.

  Pochmurna środa

  W środę na niebie pojawi się zachmurzenie umiarkowane i duże z opadami deszczu. Termometry pokażą od 3 st. C na Podkarpaciu do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach 50-70 km/h, zachodni. Na Wybrzeżu porywy osiągną ponad 80 km/h.

  Pochmurno z opadami pod koniec tygodnia

  Czwartek będzie pochmurny z przejaśnieniami. Na wschodzie i w centrum popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami wyniesie w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. Na Wybrzeżu porywy osiągną ponad 70 km/h.

  Piątek również będzie pochmurny z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura osiągnie od 4 st. C na Podlasiu do 6 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach wyniesie do 60 km/h. Wiać będzie z południowego-zachodu. Na Wybrzeżu porywy wyniosą ponad 70 km/h.

  Pogodna sobota

  W sobotę aura okaże się dość pogodna. Na Podkarpaciu popada śnieg. Termometry pokażą od 0 st. C na Podkarpaciu do 3 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu. W strefie brzegowej porywy mogą przekraczać 70 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W ostatnich dniach mamy do czynienia z piękną, słoneczną pogodą. Trochę chłodnie...

Tomasz Wasilewski

alt

Do połowy października będzie ciepło, a na południu Polski nawet ponad 20 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się na skraju wyżu Ulf znad południowej Ukrainy. ...