Informacje

 • Prognoza na dziś: niebo spowiją chmury, lokalnie popada

  14-11-2017 06:30

  Termometry pokażą od 3 do 7 stopni

  Wtorek będzie pochmurny

  Foto: Flickr (CC BY 2.0)/Beverley Goodwin, Film: TVN Meteo

  Wtorek zapowiada się na ogół pochmurno. W niektórych regionach Polski możliwe są opady deszczu. Aura niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  We wtorek będzie pochmurno z przejaśnieniami. Na Pomorzu i częściowo Ziemi Lubuskiej wystąpią opady deszczu. Termometry pokażą od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C Ziemi Lubuskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1010 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie od poniżej 70 procent na południowym zachodzie, w centrum oraz części Podlasia i Warmii i Mazur, do ponad 80 proc. na południowym wschodzie i północnym zachodzie Polski. W całym kraju odczuwalne będzie zimno, a biomet okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno i opady deszczu. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe 1019 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 4 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe 993 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie rośnie, w południe 1012 hPa.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe 1010 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, z zachodu. Ciśnienie w południe 1009 hPa, rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W ostatnich dniach mamy do czynienia z piękną, słoneczną pogodą. Trochę chłodnie...

Tomasz Wasilewski

alt

Do połowy października będzie ciepło, a na południu Polski nawet ponad 20 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się na skraju wyżu Ulf znad południowej Ukrainy. ...