Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: będzie wiało, poczujemy chłód

  21-11-2018 06:28

  Biomet okaże się neutralny

  Prognoza pogody na sobotę Foto: Kamil Porembiński/flickr (CC BY-SA 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  W ciągu dnia w kilku regionach możliwe są opady śniegu z deszczem. Na terenie całego kraju temperatura nie przekroczy trzech stopni Celsjusza.

  Środa będzie pochmurna z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na południu i krańcach zachodnich kraju synoptycy zapowiadają słabe opady śniegu z deszczem do 2 litrów na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 stopnie w centrum kraju, do 3 st. C na zachodzie i wybrzeżu. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 50 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W ciągu dnia odczujemy chłód. W całym kraju wilgotność względna powietrza będzie oscylować wokół 80 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Na termometrach maksymalnie 2 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, okresami dość silny. Powieje ze wschodu. Ciśnienie wzrośnie, około południa na barometrach zobaczymy 1014 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno. Temperatura nie przekroczy 3 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami dość silny. Ciśnienie będzie rosło, około południa barometry pokażą 1029 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalnie wyniesie 2 st. C. Ze wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami dość silny. Ciśnienie wzrośnie, około południa barometry wskażą 1014 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno. Synoptycy prognozują słaby śnieg z deszczem. Temperatura maksymalnie wyniesie 3 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami dość silny, ze wschodu. Ciśnienie wzrośnie, około południa na barometrach zobaczymy 1007 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno. Popada słaby śnieg z deszczem. Temperatura nie przekroczy 2 st. C. Powieje wschodni wiatr. Okaże się słaby i umiarkowany, a okresami dość silny. Ciśnienie wzrośnie, około południa na barometrach zobaczymy 993 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nad Polską toczy się walka między północą i południem. Polem tej walki, strefą ś...

Tomasz Wasilewski

alt

W przedświątecznym tygodniu do Polski napłynie mroźne powietrze....

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska będzie pod wpływem wyżu Gotthard z centrum nad Fin...