Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: bezchmurne niebo. Ciąg dalszy słonecznej aury

  12-10-2018 06:44 Biomet okaże się korzystny
  Prognoza pogody na środę Foto: Shuuterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek w całym kraju będziemy mogli cieszyć się słoneczną pogodą. Na termometrach w najcieplejszych regionach zobaczymy maksymalnie 24 stopnie.

  Po mglistym poranku, nad całym krajem będzie świeciło słońce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Synoptycy prognozują bezdeszczową, słoneczną aurę. Wilgotność względna powietrza wyniesie od poniżej 50 procent na południowym zachodzie kraju do powyżej 60 procent na północy i północnym wschodzie. Wszędzie odczujemy ciepło. Pogoda korzystnie wpłynie  na samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 21 stopni Celsjusza. Powieje z południowego wschodu słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się wahać. Po południu na barometrach zobaczymy 1015 hPa.

  POZNAŃ

  Słonecznie. W najcieplejszej chwili słupki termometrów dojdą do 23 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie będzie się wahało. Po południu barometry wskażą 1014 hPa.

  GDAŃSK

  Słonecznie. Temperatura dojdzie do 21 stopni C.  Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. Ciśnienie będzie zmienne, po południu osiągnie 1026 hPa.

  WROCŁAW

  Słonecznie. Będzie ciepło, nawet 24 stopnie Celsjusza. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie będzie się zmieniało, po południu osiągnie 1010 hPa.

  KRAKOWA

  Słonecznie, do 22 stopni Celsjusza.  Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Zmienne ciśnienie, po południu osiągnie 1000 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski napłynie powietrze z Afryki i za kilka dni może być u nas aż 27 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu najbliższej doby Polska znajdzie się pod wpływem niewielkiego niżu znad ...