Informacje

 • Prognoza pogody na dziś:
  chłodne powitanie jesieni

  23-09-2018 06:31

  Biomet okaże się niekorzystny

  Prognoza pogody na niedzielę Foto: Kerttu (Flickr/CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Kilkanaście stopni Celsjusza, przelotne opady, silniejszy wiatr, a także spadające ciśnienie. W niedzielę pogoda nie dopisze.

  W niedzielę na ogół będzie pochmurno. W pasie województw południowych i centralnych wystąpią opady deszczu o wysokości do 10 litrów na metr kwadratowy. Wysoko w Tatrach dosypie śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 18 st. C na Podkarpaciu. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. Na Wybrzeżu porywy wyniosą do 60 km/h.

   

  Warunki biometeorologiczne

  W niedzielę powietrze będzie bardzo wilgotne w całym kraju. Wszędzie odczujemy chłód, będzie też wietrznie, a biomet okaże się niekorzystny.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna: 15 st. C. Wiatr, umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, w Gdańsku, w południe wyniesie 1011 hPa.

  KRAKÓW

  Na ogół pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna: 17 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 987 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół pochmurno i deszcz. Temperatura maksymalna: 15 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1004 hPa.

  WARSZAWA

  Na ogół pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna: 15 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1002 hPa.

  WROCŁAW

  Na ogół pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna 17 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 1000 hPa, będzie spadać.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W ostatnich dniach mamy do czynienia z piękną, słoneczną pogodą. Trochę chłodnie...

Tomasz Wasilewski

alt

Do połowy października będzie ciepło, a na południu Polski nawet ponad 20 stopni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się w zasięgu wyżu Wiktor znad północnej Ukrainy....