Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: ciepło i bez deszczu,
  ale pochmurno

  05-03-2016 06:49

  Na termometrach do 12 st. C

  Dzień będzie pochmurny

  Pixabay (CC-BY-SA)

  W sobotę ociepli się. Na termometrach zobaczymy nawet 12 st. C. Na słońce nie ma co liczyć, najwyżej na przejaśnienia, ale padać nie będzie.

  W sobotę na niebie będzie dużo chmur. Jednak prognozy wskazują, że padać nigdzie nie powinno.

  Najniższą wartość na termometrach odnotują mieszkańcy Suwalszczyzny i Podlasia (4 st. C). W centrum kraju temperatura w najcieplejszym momencie dnia będzie się wahać w okolicy 10 st. C, a najwyższą wartość czyli 12 st. C spodziewamy się na Podkarpaciu i w Małopolsce.

  Dokuczy nam okresami silniejszy wiatr, w porywach do 60 km/h.

  Komfort termiczny

  Najniższą wilgotność powietrza odnotujemy na południu kraju (poniżej 60 proc.), a najwyższą w północnej części kraju (ponad 80 proc.).

  Niemal wszędzie odnotujemy komfort termiczny, jedynie na północnym wschodzie będzie chłodno. Pogoda neutralnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna: 8 st. C. Wiatr południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie w Warszawie około południa 992 hPa, spada.

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna: 6 st. C. Wiatr południowo-wschodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h. Ciśnienie w południe w Gdańsku 1005 hPa, spada.

  POZNAŃ

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna: 10 st. C. Wiatr południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie około południa 989 hPa, spada.

  WROCŁAW

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna: 11 st. C. Wiatr południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie około południa 983 hPa, spada.

  KRAKÓW

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna: 12 st. C. Wiatr południowo-wschodni, umiarkowany i dość silny. Ciśnienie około południa 977 hPa, spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Rozpoczyna się astronomiczna zima. W przyrodzie nastaje cisza, świat wokół kuli ...

Tomasz Wasilewski

alt

Ciepło przemieszczające się od Atlantyku w głąb kontynentu stanie na drodze mroź...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby przez Polskę, z zachodu na wschód, przemieszczać się będz...