Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: ciepło i słonecznie

  18-10-2017 06:33

  Termometry wskażą maksymalnie 23 stopnie

  Czeka nas pogodny i ciepły dzień

  Foto: Flickr (CC BY 2.0)/james j8246, Film: TVN Meteo

  Środa zapowiada się bardzo pogodnie. Termometry wskażą maksymalnie 23 stopnie, co spowoduje, że w całym kraju odczujemy komfort termiczny. Pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  W ciągu dnia na niebie pojawi się zachmurzenie małe i duże. Miejscami będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 na Dolnym Śląsku. Wiatr okaże się przeważnie słaby. Powieje ze zmiennych kierunków. Ciśnienie zacznie spadać, w południe barometry w Warszawie barometry wskażą 1003 hPa.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia będzie bardzo wyrównana. Najwyższą, powyżej 60 procent, odnotuje się na północy kraju. Poniżej 60 proc. zaś wyniesie w regionach centralnych i południowych. W całym kraju odczujemy komfort termiczny, a aura wpłynie na nasze samopoczucie korzystnie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Termometry wskażą maksymalnie 18 st. C. Wiatr słaby, ze zmiennych kierunków. Ciśnienie spada, w południe w Gdańsku wyniesie 1015 hPa.

  KRAKÓW

  Będzie słonecznie. Temperatura wzrośnie do 22 st. C. Wiatr słaby, zmienny. Ciśnienie spada, w południe barometry odnotują 987 hPa.

  POZNAŃ

  Na ogół będzie słonecznie. Termometry wskażą maksymalnie 20 st. C. Wiatr ze zmiennych kierunków będzie słaby. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1004 hPa.

  WARSZAWA

  Niebo będzie na ogół słoneczne. Temperatura wzrośnie do 20 st. C. Wiatr okaże się słaby, zmienny. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1003 hPa.

  WROCŁAW

  Na niebie zagości słońce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Słaby wiatr powieje ze zmiennych kierunków. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1005 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Do Polski wlewa się chłód, groźny dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Dalek...

Tomasz Wasilewski

alt

Na kilka dni Polska znalazła się w silnym strumieniu ciepła, które płynie do nas...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu wyżu znad południowej Norwegii, tylko na południu kraju po...