Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: ciepło.
  Kilkanaście stopni w całym kraju

  06-11-2018 06:20 Temperatura nie spadnie poniżej 13 stopni Celsjusza
  Prognoza pogody na wtorek Foto: PAP/EPA/FELIPE TRUEBA | Video: tvnmeteo.pl

  Wtorek przyniesie w większości kraju dość pogodną aurę. Niebo mocniej się zachmurzy jedynie na Suwalszczyźnie. Temperatura nie spadnie poniżej 13 stopni Celsjusza. W wyższych partiach gór dokuczy silny wiatr.

  Po odejściu porannych mgieł, dzień okaże się na ogół pogodny. Termometry pokażą od 13 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 19 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W górach natomiast da się we znaki południowy wiatr, który w porywach osiągnie do 100 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność powietrza odnotujemy na północnym wschodzie - wyniesie 90 procent. Będzie zmniejszać się ku południowemu zachodowi. Na przeważającym obszarze kraju odczujemy komfort termiczny, a ciepło jedynie w regionach południowo-zachodnich. Warunki biometeorologiczne okażą się w całej Polsce neutralne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

   

  Pogodnie. Temperatura dojdzie do 16 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1006 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Termometry pokażą 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie waha się, po południu barometry pokażą 1004 hPa.

  GDAŃSK

  Pogodnie. Temperatura dojdzie do 14 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1016 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Na termometrach mieszkańcy Wrocławia zobaczą 19 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr będzie południowo-wschodni. Ciśnienie waha się, po południu barometry wskażą 1000 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura dojdzie do 17 st. C. Południowo-wschodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 992 hPa

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Do Polski nadal płynie ciepło z południa, ale pod koniec miesiąca czeka nas zmia...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby wyż Nicola znad Rumunii przemieści się nad Morze Czarne. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Pierwszego marca rozpoczęła się wiosna meteorologiczna. Przyszła nareszcie! Tera...