Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  ciepły i przeważnie pogodny dzień

  16-02-2019 06:09 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na niedzielę Foto: flickr.com/Daniel Jolivet (CC BY 2.0) | Video: tvnmeteo.pl

  Sobota w większości regionów okaże się pogodna. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy do 14 stopni Celsjusza.

  W sobotę będzie przeważnie pogodnie, choć miejscami zachmurzenie może się zmieniać. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 stopni na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1014 hPa.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższą wilgotność powietrza w ciągu dnia odnotujemy na wschodzie i południowym wschodzie kraju, wyniesie około 60 procent. Zmniejszać się będzie w kierunku północno-zachodnim. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne. W całym kraju odczujemy komfort termiczny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w Gdańsku, w południe na barometrach zobaczymy 1024 hPa.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 11 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 999 hPa.

  POZNAŃ

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1016 hPa.

  WARSZAWA

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie do 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe odnotujemy 1014 hPa.

  WROCŁAW

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 14 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1014 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Mroźne powietrze, które napłynęło ze wschodu zacznie ustępować dopiero za kilka ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest w zasięgu niżu Pauline znad Finlandii i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...