Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: deszcz, burze, miejscami słońce wyjrzy zza chmur

  26-07-2017 06:25

  Termometry wskażą maksymalnie 24 stopnie

  W ciągu dnia pogoda będzie zróżnicowana

  Foto: shizhao / Flickr (CC BY 2.0)film: TVN Meteo

  W środę pogoda będzie bardzo zróżnicowana. Wystąpią lokalne burze i opady deszczu. Jednak miejscami czekają nas przejaśnienia.

  W środę na zachodzie popada deszcz. Na północnym wschodzie zagrzmi. Na pozostałym obszarze kraju będzie pogodnie. Termometry pokażą od 20 st. C na Pomorzu do 24 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach burzowych do 80 km/h, z zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia będzie zróżnicowana. Wyniesie od poniżej 60 procent w centrum i na południowym wschodzie kraju do ponad 80 proc. na krańcach północno-zachodnich. Na północy i zachodzie kraju będzie chłodno. W pozostałych regionach odczuwalny będzie komfort termiczny. Biomet w centrum i na południowym wschodzie będzie neutralny. W pozostałych regionach okaże się niekorzystny.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 22 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 989 hPa i rośnie.

  POZNAŃ

  Okresami deszcz. Temperatura maksymalna w dzień 21 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 991 hPa i rośnie.

  GDAŃSK

  Okresami deszcz. Temperatura maksymalna w dzień 20 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 1002 hPa i rośnie.

  WROCŁAW

  Okresami deszcz. Temperatura maksymalna w dzień 22 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 989 hPa i rośnie.

  KRAKÓW

  Pogodnie. Temperatura maksymalna w dzień 24 st. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 50 km/h, zachodni. Ciśnienie w południe 987 hPa i rośnie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

W czwartek żegnamy lato meteorologiczne. Na piątek przypada pierwszy dzień meteo...

Tomasz Wasilewski

alt

Fala bardzo ciepłego i suchego powietrza zbliża się do naszej części Europy. Obe...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby Polska dostanie się w zasięg wyżu znad Włoch, tylko na pó...