Informacje
 • Prognoza pogody na dziś:
  deszcz, śnieg, silny wiatr

  03-11-2016 06:38 Termometry wskażą maksymalnie od 3 do 7 stopni.

  MIejscami prognozujemy opady śniegu

  Ronald Saunders (CC BY 2.0)

  W wielu regionach prognozujemy opady deszczu ze śniegiem i niskie temperatury. Białych płatków możemy się spodziewać w centralnej i wschodniej części Polski. Gdzieniegdzie termometry wskażą ujemne temperatury.

  W czwartek na niebie zobaczymy dużo chmur. W pasie województw wschodnich i centralnych, przelotnie popada z nich deszcz, a także deszcz ze śniegiem. W górach poprószy śnieg. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach do 40-60 km/h. W strefie brzegowej porywy mogą przekraczać 60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Warszawie w południe wyniesie 1001 hPa.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza będzie bardzo wysoka i w całej Polsce wyniesie około 90 proc. Wszędzie zrobi się zimno, a pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny deszcz i deszcz ze śniegiem. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe 1014 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny deszcz i deszcz ze śniegiem. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe 989 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie w południe 1008 hPa, waha się.

  WARSZAWA

  Pochmurno z przejaśnieniami. Przelotny deszcz i deszcz ze śniegiem. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe 1001 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno z przejaśnieniami. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h. Ciśnienie w południe 1006 hPa, waha się.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Niezbyt wysoka temperatura i chłodne, choć już bez przymrozków, noce to wina prz...

Wojciech Raczyński

alt

Za pogodę w Polsce odpowiada zatoka niskiego ciśnienia i związany z nią front at...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...