Informacje

 • Prognoza pogody na dziś: deszcz ze śniegiem, śnieg i marznący deszcz

  11-01-2016 06:26

  Termometry wskażą od 0 do 6 st. C

  Opady pojawią się w całym kraju

  Fot.: Flickr (CC BY 2.0) / Sharon Mollerus, film: TVN Meteo

  Początek tygodnia przyniesie opady. Miejscami poprószy śnieg, ale na przeważającym obszarze Polski pojawią się opady deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu. Termometry wskażą do 6 st. C w ciągu dnia.

   

  W poniedziałek będzie pochmurno w niemal całym kraju. Chmurom towarzyszyć będą opady. Na północy i północnym wschodzie spadnie do 3 cm śniegu, a na pozostałym obszarze Polski pojawi się śnieg z deszczem lub marznący deszcz powodujący gołoledź. Temperatura wyniesie od 0 st. C w Suwałkach, przez 3 st. C w Łodzi i w Poznaniu, do 6 st. C w regionach południowych.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza wyniesie od 70 proc. na północnym wschodzie do 80 proc. na zachodzie i południu kraju.Subiektywne odczucie temperatury będzie komfortowe, ale zanotujemy spadek ciśnienia i pogoda niekorzystnie wpłynie na nasze samopoczucie.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno. Opady deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 980 hPa i spada.

  POZNAŃ

  Pochmurno. Opady deszczu ze śniegiem i marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Temp. maks. 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w  południe 980 hPa i spada.

  GDAŃSK

  Pochmurno. Okresami opady śniegu. Temp. maks. 2 st. C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie po południu 993 hPa i spada.

  WROCŁAW

  Pochmurno. Opady deszczu. Temp. maks. 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 977 hPa i spada.

  KRAKÓW

  Pochmurno. Opady deszczu. Temp. maks. 6 st. C. Mglisto. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie w południe 967 hPa i spada.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • 3cm?
  Toruń 3cm.śniegu to spadło, ale w ciągu pół godziny.....
  ~Krzysztof /2016-01-11 06:35

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Rozpoczyna się astronomiczna zima. W przyrodzie nastaje cisza, świat wokół kuli ...

Tomasz Wasilewski

alt

Ciepło przemieszczające się od Atlantyku w głąb kontynentu stanie na drodze mroź...

Wojciech Raczyński

alt

W ciągu następnej doby przez Polskę, z zachodu na wschód, przemieszczać się będz...